• Migite ni Juu, Hidarite ni Ai

  • Given

  • Hana wa Saku ka

  • Fluttering Feelings

  • 1
  • 2

Uzun zaman sonra anime günceli

 

 

17 MART PAZAR

Animeleri boşlamıştık epeydir. Editörlerimiz hazır doluyken biraz da animelere saralım dedik. Şahsen sitede vermeye başlamadığımız sürece devamını getiremiyorum ben animelerin. Mangaları bitirip bir köşeye koyabiliyorum ama animenin bir bölümü uzun sürdüğünden midir nedir, unutup da süründürüyorum ister istemez. Sitede vermeye başlarsak her gün karşıma çıkacağı için unutma durumum da olmaz diyerek, "Hora, Mimi ga Mieteru yo!"ya başlama kararı aldım. Geç bile kaldım ama çaktırmayın.
Güncelimizin asıl yıldızı ise Yagate Kimi ni Naru. Bu animeyi çok merak ediyorum, hala izlemedim yani. Gerek vakit bulamamaktan gerekse içimden gelmediğinden pek anime izlemiyorum son yıllarda. Bir ara Overlord indirip izledim ve beni o kadar darladı ki genel olarak animelerden soğudum sanırım. Belki sonradan güzelleşiyordur diyerek bütün sezonlarını izledim bir de. Niye kendime böyle bir işkence ettim, hala bilmiyorum.

Neyse konu dışına çıktık. Aslında planladığımız başka animeler de var. Gelecek projeler kısmından bakabilirsiniz. Sayfa açmaya üşenmesem birkaç tane daha eklerim de, site yeniden kurulduğundan beri 2342453 tane sayfa açtım resmen, bıkkınlık geldi haliyle.

Güncelimizle baş başa bırakıyoruz sizi. Görüşmek üzere.

Shinkaron

 

 

Yagate Kimi ni Naru 1
(Çeviri: Susano'o Kodlama: Shinkaron)

Hora, Mimi ga Mieteru yo! 1-2
(Çeviri & Kodlama: Shinkaron)

Ikasama Memory 8
(Çeviri: Yankami Düzenleme: Willjace)

Sunshine & Bright Stars 47-48
(Çeviri & Düzenleme:
Shinkaron)

Honto Yajuu 27b
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Zeze)

Okane ga Nai 52.1-52.2
(Çeviri: Blondie Düzenleme: Willjace)

Hidoku Shinaide 46
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

 

 

 

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com