• Magia Record

  • Heart no Kakurega

  • Tokimeki Mononoke Jogakuen

  • Tadaima, Okaeri - Hitoyasumi

  • 1
  • 2

Scarlett'in yolu buraya düşerse

 

Herkese selam, ben Scarlett. Beni burada görmek çok tuhaf gelmiş olmalı. Bana da aynı şekilde tuhaf hissettiriyor. Kendi sitemizde bile güncel yazısı yazmaktan kaçan (Çünkü yazmayı hiç beceremiyorum) ben işte buradayım. Shin'in ricasını kıramadım. Anlatmaya nerden başlasam acaba...

Öncelikle birçok kişi için mutluluk verici haberi paylaşmak istiyorum. A Guy Like You sonunda final vermiş olup, kendini tamamlanmış seriler içinde buluyor. Bu seri için anlatılacak çok fazla şey var aslında. Birçok kişinin yardımları ile şu an bu serinin finalini verebiliyoruz. Willjace kardeşler, Nelka, Abby, Shinkaron, Tsuguke ve Kitsune (Onun adını görmemiş olabilirsiniz ama artık bıktığım ve yorulduğum zamanlarda ona attığım bölümler oldu) Hepsine buradan kucak dolusu teşekkürler gönderiyorum. Umarım tekrar birlikte çalışma fırsatı buluruz.

Böyle desem bile bir seriye başlamadan önce oldukça düşünmem gerekiyor. Çalışmaya başladığım için hiçbir şeye zaman bulamıyorum. En üzücüsü ise çok fazla anime izleyemiyorum. Hatta dizi izlemeyi tamamen bıraktım diyebilirim. Kendimce stres atma yöntemim olduğu için manga ve kitap okumayı bırakamıyorum. Okumak bana göre izlemekten daha hoş geliyor. Mangalarda ve kitaplarda olan duyguyu, çoğu dizilerden veya animelerden alamıyorum. Şu sıralar kendime okuyacak kitaplar arıyorum önerileriniz varsa paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. :D

Ben de geçen gün izlediğim bir filmi size önermek istiyorum. Eski bir yapım ama olsun. Belki benim gibi izlemeyenleriniz vardır. "İyi çocuklar ağlamaz" beni duygudan duyguya sürükleyen bir filmdi. Uzun zamandır bir filmde böyle ağlamamıştım. Kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Çok konuştum, artık aradan çekilip sizi güncel ile baş başa bırakıyorum. Ama gitmeden önce, bu şarkı benden size olsun. Bu aralar en çok dinlediğim şarkıyı sizinle de paylaşmak istiyorum.

Shin'e bana yazma şansı verdiği için çok teşekkür ederim. Güncelde emek veren tüm herkese teşekkürler ve ellerine sağlık. Keyifli izlemeler/okumalar. :)

Project 46 - Forgettable (feat. Olivia)

Scarlett

 

 

21 NİSAN PAZAR

Yagate Kimi ni Naru 10-11
(Çeviri: Susano'o Kodlama & Karaoke: Shinkaron)

Hora, Mimi ga Mieteru yo! 9-10
(Çeviri & Kodlama: Shinkaron)

Hana wa Saku ka 2
(Çeviri:
Nyoteida Düzenleme: Willjace)

Ikasama Memory 9.2-9.3
(Çeviri: Yankami Düzenleme: Willjace)

Sunshine & Bright Stars 55-56
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Scarlett)

Fluttering Feelings 44
(Çeviri: Shinkaron Düzenleme: Zeze)

Murcielago 62-62.5
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

What Does the Fox Say 108-109
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

A Guy Like You 85-85.5
(Çeviri:
Abby Düzenleme: Scarlett & Willjace)

Henai Girl 75-76-77
(Çeviri & Düzenleme: Shinkaron)

Haru wo Daiteita ALIVE 17
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Zeze)

Super Lovers 29.1
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

Hello, I'm Your Stalker 11
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Zeze)

Hey, Your Cat Ears are Showing! 58-59
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

19 Tian 283
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

 

 

 

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com