• Brothers

  • Tsunaida Koi no Kanaekata

  • Tokimeki Mononoke Jogakuen

  • Heart no Kakurega

  • 1
  • 2

Hadi Beni Yeniden Sev

 

Gecenin bir vakti Sezen Aksu'nun da mükemmel bir biçimde seslendirdiği bu klasik parçayı dinliyorum.
Çılgın ve dahi Aysel Gürel'in elinden çıkma sözler; Onno Tunç, Nilüfer ve Sezen gibi ustaların eliyle büyülü evrenleri açan anahtara dönüştürüldü.
Gecenin bir vakti bu anahtarlarla aşk dolu sırça köşklerin, billur sarayların, büyülü bahçelerin, gizemli deniz kızlarının oynaşıp şarkı söylediği okyanusların kapılarını açtım. Meraklı bir masal kahramanı edasıyla açılan kapılardan içeriye girdim. Sevinci, aşkı, özgürlüğü, aydınlığı, dünyanın binbir halini görerek kendimden geçtim.

Ne saçmalıyor bu deli diye sormayın:)) Kışın pek de hoş olmayan bir macera yaşayıp da reddedilmemi eski bir güncel yazımda anlatmıştım (sitemizin forum kısmı gümlediği için yazılarım da uçtu). Lisede benle aynı dönemde okuyan bir çocuğa arkadaşlık sitesinde denk gelmem, çocukla buluşmamız ve onun tarafından terk edilişim, sitemizin gümleyen forum bölümündeki yazımın temelini oluşturuyordu. Bu reddediliş sonrası kendimi biraz boşlukta hissetmiştim o zamanlar, neyse ki bu boşluk hissi kalıcı olmadı. Kıymetlilerim olan Free53, Nones, Kedikesençatlakfare'nin yoğun desteği sayesinde doldurdum boşluklarımı.

Hadi beni yeniden sev dizesini mırıldanıp hayalini kurduğum sevgiliyi aramaya devam etmekten vazgeçmedim, belki de başarısızlıklarımın altında yatan bir neden de arayışın verdiği hazzı sevmemdir. Neyse, sitenin birine birkaç fotoğrafımı yüklemiştim; fotoğraflarımın albenisine kapılanlarla geyik, erotik, aşka dair sohbetler yaptım bir zaman. Çabuk bıkan yapım burada da kendini gösterdi, fotoğraflarımın albenisine kapılanlarla yaptığım yazışmalardan usandım.

Bu sohbet işinden sıkılıp da hesabımı kapamayı düşünürken bir mesaj geldi. Tanışmak istediğini söyleyen bu kişi, profilimden çok etkilenmiş (Ben etkilendiği görselleri biliyorum da siz çaktırmayın!). Neyse, ilk önce aperatif olarak geyik ve erotik sohbetler yaptık (Geyik ve erotik sohbet deyip geçmeyin, bu sohbetler sayesinde kimi zaman güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor!). Sohbetler ilerledikçe birbirimize mail adreslerimizi verme basamağına geldik hemen. İkimiz de yeni gelinler gibi bir süre nazlandıktan sonra fotoğraflarımızı gönderdik birbirimize. Fotoğrafımı gören bu kişi, çocuk gibi sevindi ve bana evlenme teklif etti! Kendimi ağırdan satmayı severim; beşi bir yerde seti, ev, araba gibi isteklerimde anlaşamadığımız için evlilik fikrinden vazgeçiverdi bu kişi! İşin şakası bir yana, benden etkilenmişti epeyce. Bu elemanın fotoğrafını gördüğüm zaman ufak çaplı bir şoka uğramadım değil.
Üniversitede ders aldığım doçenti andırıyordu. Bu durumu kendisine anlattığım zaman ilkin inanmadı, doçentimin fotoğrafını kendisine gönderince hak verdi bana. Doçentimden daha yakışıklı olduğunu öne sürerek güldü. Ben de ara gazını biraz fazla verince bir kabardı ki görmeliydiniz:))

Huyumdur, yeni birileriyle tanıştığım zaman kankalar meclisini göreve çağırıveririm. Kıymetlilerime de anlattım bu olayı. Hem doçentin hem bunun fotoğraflarını gördüler, kısa bir tartışma sürecinin ardından kankalar meclisim doçenti tercih etti çekicilik yönünden. İnce eleyip sık dokuma çağımı geride bıraktığım için elimdekiyle idare etmem gerektiğini kankalarıma zor da olsa kabul ettirdim:)) Canlarım benim, beni düşünürler! Doçentimle birlikte olmayı ben de isterdim de... Neyse buna da alışırım:))

Bu kişiyi şimdilik tercih ediyorum, pozitif biri, eğlenmeyi seviyor, geleceğe dair plan yapmaktan hoşlanıyor. Memur olup da atanamayışımı, fazla para kazanamayışımı pek dert etmiyor. Bana yeni iş alanlarını anlatıyor boyuna. İleride kendisiyle iş yapabileceğimizi söylüyor, Türkiye'de para kazanmanın çok da zor olmadığını belirtiyor. Bu tarz sohbetlerini seviyorum. Şimdilik aramız iyi; ama ileride ne olur bilemiyorum. O kadar çok reddedilme yaşadım ki bünyem bağışıklık kazandı! Bu kişiyle de yollarım ayrılırsa çok da üzülmem. Free53'ün bana sıklıkla söylediği bir cümleyi hayat görüşüm yapmaya çalışıyorum, böylelikle bana gelen darbeleri savuşturabilirim.

Uzun zamandan beri boşlamıştım çoğu şeyi. Shinkaron'un gönderdiği mangaların kontrolünü bile ittire ittire yapmaya çalışıyordum. Yazdığım birkaç paragrafla kendime gelirim de daha sık karalarım umarım güncel yazılarını. Ekip arkadaşlarıma çalışmaları için teşekkür edip sizleri projelerle baş başa bırakayım.

Free53: "Geleni koynunda sakla, gideni donunda salla."

Yagami

 

 

10 HAZİRAN PAZARTESİ

Hora, Mimi ga Mieteru yo! 2 - 6 & 7
(Çeviri & Kodlama: Shinkaron)

Kimi to Kore Kara 7-8
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

Hana wa Saku ka 6.5
(Çeviri:
Nyoteida Düzenleme: Willjace)

Hanakoi Tsurane 17
(Çeviri: Yankami Düzenleme: Willjace)

Sunshine & Bright Stars 66-67
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Scarlett)

What Does the Fox Say 114
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

Acid Town 45
(Çeviri: Shinkaron Düzenleme: Willjace)

The Priest's Chart 77-78
(Çeviri: Blondie Düzenleme: Zeze)

19 Tian 288
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

 

 

 

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com