• Magia Record

  • Heart no Kakurega

  • Tokimeki Mononoke Jogakuen

  • Tadaima, Okaeri - Hitoyasumi

  • 1
  • 2

Yılın Son Günceli

Yeni bir güncelden daha selamlar herkese

İki tane duyuru yapacağım bugün. Birincisi, mangalarımızı online olarak okuduğunuz manga-tr sitesi ile ilgili. Bazı webtoonlarımız telif yüzünden kaldırıldığından okuyamadığınızı söylüyordunuz. Gerçi bilenler biliyordur ama duymamış olanlar için bir de ben yazayım. Aslında o seriler kaldırılmamış, sadece gizli durumdaymış ve üye girişi yaparak okunabiliyormuş. Kullanıcı panelinden girip ayarları değiştirmek gerekiyormuş. Formül vermek gerekirse kullanıcı paneli => şifreyi ve bilgileri güncelle => telifli serileri göster şeklinde bir ayar değişikliği yapmanız gerek. Böylece gizli serileri görebilirsiniz.

Diğer duyurum Yarichin Bitch Club'la ilgili. Kaç bölüm olacağını bir türlü anlayamadığımızdan arada bir hakkındaki bilgileri kontrol ediyorduk ve iki bölümden sonrasının iptal edildiğini öğrendik. Yani üç veya daha fazla bölüm olmasını bekleyenler hayal kırıklığına uğramış oldu. Biz de madem seri bitti, o zaman şu videoları yenileyelim dedik ve netten bulduğumuz düzgün raw videolarla yeniden kodladık animeyi. Buradan indirebilirsiniz.

Aslında bu duyuruları bir önceki güncelde yapacaktım ama unutmuşum mal gibi. Neyse, bu defa unutmadım en azından. Bu arada Hidoku Çeviri ile birlikte yaptığımız Blue Sky Complex serisinin çevirisi artık Blondie'ye, editi ise Misa'ya ait. Yani seri hala devam ediyor ama çevirmeni ve editörü değişti. Burayı okuyorsan eğer geri kalan bölümleri de bekliyoruz Blondiecim. O kadar çok mangası olunca insan bazı serileri unutuyor tabii.

Yılın son güncelini de verdiğimize göre 2020 hedeflerine de karar veririz artık yavaş yavaş. 2019 bizim açımızdan verimli bir yıl oldu, uzun zamandır sürünen pek çok serimize nokta koyduk. Bakalım 2020'de neler yapacağız, ben de merakla bekliyorum.

Shinkaron

 

 

22 ARALIK PAZAR

Tokimeki Mononoke Jogakuen 2
(Çeviri & Temizleme:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

Koi wa Go Go! 2-3
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

Citrus + 7.5-7.6
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Willjace)

Blue Sky Complex 17
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Misa)

What Does the Fox Say 130-131
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

Hello, I'm Your Stalker 27-28
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Zeze)

19 Tian 311-312
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

Henai Girl 94-98
(Çeviri & Düzenleme: Shinkaron)

 

 

 

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com