• Urasekai Picnic

  • Innocent Rouge

  • School Zone

  • Hare no Hi

  • 1
  • 2

29 Ekim günceli


Merhabalar~!

Öncelikle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Ne zamandır güncel yazısı yazmadığımı fark ettim -gene-. Son günlerde iş yerinde yaşadığım gereksiz yoğunluk yüzünden çevirilerim de yavaşlamıştı. Ama neyse ki o yoğun dönemi atlattım ve tekrar karşınızdayım. Fırsat bulup hemen bir güncel yazayım dedim.

Bu güncelde Junjou Romantica'dan yeni bir bölüm geliyor. Her yeni bölüm çıktığımda içimde bir umut doğuyor. Sona yaklaşıyor muyuz acaba diye hemen açıp okuyorum. Evet, yaklaşıyoruz. Ama çok yavaş yaklaşıyoruz. Yine de bu bölümde daha önce hiç olmayan bir şey olduğu için keyif aldım. Usami ailesiyle ilgili. Okuyunca anlarsınız.

Bir yandan da The Priest's Chart devam ediyor. Bu webtoon'un bölümlerinin İngilizce çevirisi de 99. bölümde bitiyor ne yazık ki. Uzun zamandır da yeni bölüm gelmiyor. Umarım başka bir grup el atar da askıda kalan serilerimizden birisi olmaz. Konu o kadar dallanıp budaklandı ki nereye bağlayacaklarını çok merak ediyorum. Webtoon demişken, Hello, I'm Your Stalker'dan da yeni bölümler geldi. En kısa zamanda onu da çevireceğimi buradan belirteyim.

Bu güncelde Gokudou Darling'ten de yeni bir bölüm var. Fujikawa Ruri'nin bu güzel mangasını çevirmek benim açımdan da zevkli oldu diyebilirim. Özellikle yakuza teması olduğu için sevdim aslında ama çizim tarzı da hoşuma gidiyor.

Şimdilik pek bahsetmek istemiyorum ama 2020 için düşündüğüm bazı projelerim var. Henüz ekip arkadaşlarımla da konuşmadığım projeler. Yeri gelmişken bütün ekip arkadaşlarıma verdikleri emekler için buradan teşekkürlerimi gönderiyorum. Bu dolu dolu güncel için de ayrıca emeğinize sağlık.

Sağlıcakla kalın~

Blondie

 

 

29 EKİM SALI

Gokudou Darling 3-4
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

Hana wa Saku ka 15
(Çeviri:
Nyoteida Düzenleme: Willjace)

Citrus + 7
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Willjace)

What Does the Fox Say 125-126
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

Fluttering Feelings 56-57
(Çeviri: Shinkaron Düzenleme: Zeze)

Murcielago 66-67
(Çeviri: Susano'o Düzenleme: Shinkaron)

Saezuru Tori wa Habatakanai 37
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze Temizleme: Willjace)

Koisuru Boukun 66
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze Temizleme: Willjace)

Acid Town 46
(Çeviri: Shinkaron Düzenleme: Willjace)

Junjou Romantica 49
(Çeviri:
Blondie Düzenleme: Willjace)

The Priest's Chart 92-93
(Çeviri: Blondie Düzenleme: Zeze)

19 Tian 304-305
(Çeviri:
Shinkaron Düzenleme: Zeze)

 

 

 

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com