• Magia Record

  • Heart no Kakurega

  • Tokimeki Mononoke Jogakuen

  • Tadaima, Okaeri - Hitoyasumi

  • 1
  • 2

Yemeğin salçası...

 
Herkese selamlar

Senelik iznimi kullandığım şu günlerde güncel yazılarına azıcık salça olayım dedim. Uzun uzun yazacak kadar enerjik değilim ama başka zaman sözüm olsun. Hatta hiç enerjik değilim, vücut yorgunluğundan ziyade beyin yorgunluğu yaşıyorum şu sıralar.

Bu arada Manga-tr'deki bölümler güme gidince mangaları nasıl indirip okuyacaklarına dair bir sürü kişi soru soruyor gördüğüm kadarıyla. Ben önceden beri bilgisayardan okumayı tercih ettiğimden indirirdim hep. O yüzden bu kadar çok kişinin manga vs tarzı dosyaların nasıl indirilip açılacağını bilmemesine şaşırdım. Sadece manga için değil, başka dosya, programlar için falan da lazım oluyor çünkü.

Güncelimiz de epey doluymuş. Uzun zamandır bölüm beklediğimiz Junjou'dan da bir şeyler geldi. Onları da çıkartmaya çalışacağım bu hafta. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Online okumadan silinen bölümlerimizin yeniden yüklenmesine yardımcı olan Haruka ve Ameliaa'ya da çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Blondie

 

Yorum ekle

Devamını oku: Yemeğin salçası...

Kategori: Güncel Yazıları

Mayasızlık

Virüs yüzünden ülkecek manyadığımız şu günlerde pek çoğunuz anime/mangaya sarmıştır herhalde. Benim gibi yemek tarifi videoları izleyip gerekli malzemeler var mı diye kontrol edip duran var mıdır acaba? O değil de ne zaman markete gitsem maya bitmiş oluyor. Sadece tuvalet kağıdı ve makarna değil, mayalar da yağmalanıyor gördüğüm kadarıyla. Bilseydim 3-5 tane alırdım ben de zamanında. Neyse ki her şeyin bir alternatifi var da, iyi kötü idare ediyoruz.

Shinkaron

 

Yorum ekle

Devamını oku: Mayasızlık

Kategori: Güncel Yazıları

Bitkinlik...

Siz de benim gibi bitkin hissediyor musunuz bugünlerde acep? Kolumu kaldırasım gelmiyor birkaç gündür. Evden dışarı çıkmaya çıkmaya iyice hareketsiz kaldım. Evde yaptığım egzersizlere de üşenir oldum. Dizüstü bilgisayarım dizimin üstünden inmemeye başlayınca kendime kural koymak zorunda kaldım. En fazla bir saat oturduktan sonra kalkıp başka şeylerle uğraşacağım. Neyse ki telefona sarma huyum yok da oradan yırtıyorum en azından. İşte bugünlerde aşağı yukarı böyleyim. Sizin hayatınız daha eğlenceli geçiyordur umarım.

Shinkaron

 

Yorum ekle

Devamını oku: Bitkinlik...

Kategori: Güncel Yazıları

11 Mart 2020

Başlık bulamadığımız zamanlarda tarih atarak sorunu çözebiliriz sanırım. Bence mantıklı.

 

Yorum ekle

Devamını oku: 11 Mart 2020

Kategori: Güncel Yazıları

YAKINDA

HF Chat

Developed in conjunction with Ext-Joom.com